• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Telewizja TVT dziś wyemituje relacje z Dni Knurowa 2017

Telewizja TVT dziś wyemituje relacje z Dni Knurowa 2017

22 Czerwca 2017

W minioną niedzielę 18 czerwca, późnym wieczorem, zakończyły się Dni Knurowa 2017.

Tegoroczne obchody, jak co roku, trwały przez cały weekend, podczas którego mieszkańcy miasta oraz przyjezdni goście dobrze się bawili, bez względu na niesprzyjającą sobotnią aurę.

Przypomnijmy, że inauguracja Dni Knurowa nastąpiła podczas piątkowej gali w Domu Kultury w Szczygłowicach, podczas której wręczono najwyższe miejskie wyróżnienia tj. Laury Knurowa Adamowi Sobierajskiemu oraz Klubowi Sportowemu „SPARTAN”. W sobotnie popołudnie, na Placu 700-lecia odbyła się parada zabytkowych samochodów, swoje stoiska wystawili lokalni wytwórcy, a na scenie głównej  odbywały się koncerty muzyczne, zakończone występem gwiazdy wieczoru- zespołu Bracia. Z kolei w niedzielę, przy znacznie lepszej pogodzie, uczestnicy bawili się w rytm disco-polowych przebojów zespołów Cliver i Playboys.

Dobrą okazją do wspomnień będzie wieczorny reportaż TVT Rybnik z Dni Knurowa, który wyemitowany zostanie w dniu dzisiejszym tj. w czwartek o godz. 19.25 w ogólnodostępnym paśmie cyfrowej telewizji naziemnej oraz u większości kabłowek.

Zachęcamy do oglądania!


 


do góry