• język migowy
  • BIP
  • EU

Tour de Pologne już za nami

2 Sierpnia 2017

W dniu wczorajszym, 1 sierpnia 2017 w Knurowie było bardzo gorąco, patrząc zarówno na termometry wskazujące 34°C, a także emocje jakie towarzyszyły mieszkańcom miasta podczas kibicowania kolarzom jadącym przez Premię Specjalną wyścigu Tour de Pologne.

Tego dnia, na ul. Kosmonautów przygotowano dla wszystkich zebranych festyn z szeregiem atrakcji, takich jak koncerty, konkursy z nagrodami, wystrzały kolorów holi, a także możliwość kibicowania najlepszym kolarzom na świecie.

Poza ul. Kosmonautów, Knurowianie obecni byli na całej trasie wyścigu, począwszy od ul. Książenickiej w Szczygłowicach, aż po ul. 1 Maja przy os. Wojska Polskiego II.

Nasze miasto z jednej strony miało dobrą okazję do wspaniałej zabawy, a także możliwość pokazania pewnych walorów widzom telewizyjnym z naszego kraju, jak i innych krajów pasjonujących się kolarstwem – wszystko to za sprawą wielu stacji telewizyjnych emitujących wyścig Tour de Pologne na żywo.

Zachęcamy do oglądania zdjęć z imprezy zamieszczonych w poniższej galerii, a także odwiedzenia profilu Knurowa na Facebook’u, gdzie znaleźć można wiele ciekawych zdjęć i filmów.
{GALERIA:140}

 

 

udostępnij
do góry