• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/W przyszłym tygodniu moc atrakcji w Knurowie

W przyszłym tygodniu moc atrakcji w Knurowie

6 Czerwca 2017

W przyszłym tygodniu w Knurowie szykuje się ogromna ilość atrakcji, a mianowicie…

W czwartek 15.06.2017 r. planowane jest otwarcie sezonu Kąpieliska „Leśne Zacisze” w Knurowie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków wodnych atrakcji do korzystania z kąpieliska przy ulicy Niepodległości 109.

Szczegóły: KLIKNIJ

W piątek 16.06.2017 r. rozpoczynają się Dni Knurowa. Tradycyjnie, tego dnia odbędzie się gala inaugurująca obchody Dni Knurowa. Podczas uroczystości, która będzie miała miejsce w Domu Kultury w Szczygłowicach, wręczone zostaną Laury Knurowa. Przypomnijmy, iż w roku bieżącym nagroda - będąca najwyższym wyróżnieniem w Knurowie - trafi do Pana Adama Sobierajskiego oraz Klubu Sportowego SPARTAN w Knurowie.

W sobotę 17.06.2017 r. będzie kontynuacja Dni Knurowa. Na scenie głównej na Placu 700-lecia (rejon Alei Lipowej) wystąpią takie gwiazdy jak Natalia Przybysz czy zespół Bracia. Poza koncertami mieszkańcy Knurowa oraz goście będą mogli skorzystać z wielu plenerowych atrakcji.

W niedzielę 18.06.2017 r. ostatni dzień obchodów Dni Knurowa. Tego dnia będzie można bawić się w rytmach muzyki disco polo. Na scenie zagrają formacje Cliver i Plyboys. Dodatkowo, wszyscy zebrani pod sceną na Placu 700-lecia będą mogli doświadczyć wielobarwnej atrakcji podczas wystrzałów kolorów holi.

do góry