• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Warsztaty malarsko-fotograficzne

Warsztaty malarsko-fotograficzne

3 Lipca 2014

W piątkowe popołudnie uczestnicy projektu rozpoczną warsztaty fotograficzne, które potrwają do niedzieli. Pod okiem doświadczonych fotografów, odbędzie się sesja plenerowa poświęcona miejscom charakterystycznym dla pejzażu naszego miasta, ale też i urokliwym zakątkom, czekającym na swoje odkrycie. Zebrany materiał posłuży w następnym tygodniu jako inspiracja dla warsztatów malarskich.

Jak zapowiada Pani Sybilla Golec- inicjatorka całego przedsięwzięcia oraz pomysłodawczyni stworzenia w Knurowie prywatnej Galerii ,,Pod  Aniołem” (ul. Niepodległości 65), uczestnicy podzieleni zostaną na dwie grupy w zależności od poziomu zaawansowania. Ćwiczone będą różne techniki malarskie z wykorzystaniem nie tylko pejzaży utrwalonych na zdjęciach, lecz także rekwizytów i strojów przywiezionych przez zaprzyjaźnionych z P. Golec artystów z Warszawy.

Efekt tygodniowych zajęć będzie można obejrzeć na specjalnej wystawie w pubie ,,Grzejnik” (ul. Szpitalna 8) w dniu 12 lipca br.

Osoby zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu, zarówno w roli aktywnego uczestnika lub tylko obserwatora, mogą kontaktować się bezpośrednio z właścicielką Galerii pod numerem telefonu 696 565 987.

 fragment zbiorów Galerii (żrodło: miastoknurow.pl)

 

 

 

  

do góry