• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Wojewoda z przesłaniem dla Knurowian

Wojewoda z przesłaniem dla Knurowian

6 Kwietnia 2023

W dniu wczorajszym Miasto Knurów odwiedził Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek. Choć była to zaplanowana wizyta, to nieco niestandardowa, bowiem Wojewoda pełnił role prelegenta podczas spotkania zorganizowanego przez Knurowski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

W sali głównej Kina Scena Kultura w Knurowie, gdzie odbywał się wykład obecni byli Prezydent Knurowa Adam Rams, Dyrektor Generalny Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego Adam Ostalecki, jak również licznie zebrani przedstawiciele knurowskiego środowiska seniorów.

Tematyka poruszona przez Wojewodę dotyczyła zarządzania kryzysowego.

Podczas prelekcji Wojewoda podkreślił, że choć w ciągu 8 lat trudnych, a czasem wręcz ekstremalnych sytuacji nie brakowało w naszym województwie, to wielką rolę w zarządzaniu pełni jednak nie tylko sam wojewoda, ale też wszystkie służby, instytucje czy pracownicy Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Po wykładzie był czas na merytoryczna dyskusję oraz wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Wojewoda z przesłaniem dla Knurowian

W 5 kwietnia 2023 Miasto Knurów odwiedził Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek. Choć była to zaplanowana wizyta, to nieco niestandardowa, bowiem Wojewoda pełnił role prelegenta podczas spotkania zorganizowanego przez Knurowski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Tematyka poruszona przez Wojewodę dotyczyła zarządzania kryzysowego.

Podobne wiadomości:

do góry