• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Za nami XIV Knurowskich Dni Integracji "Bądźmy razem"

Za nami XIV Knurowskich Dni Integracji "Bądźmy razem"

22 Maja 2023

Ostatnie 5 dni to niesamowity czas społeczny dla mieszkańców Knurowa i wielu znakomitych gości, którzy odwiedzili nasze miasto. W niedzielę zakończyła się XIV edycja Knurowskich Dni Integracji "Bądźmy razem", która swój początek miała już od środy 17 maja.

Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Knurów Adama Ramsa

Jak co roku, w organizację cyklu wielu wydarzeń o zróżnicowanym charakterze, zarówno sportowym, kulturalnym, czy też społecznym, zaangażowane było mnóstwo instytucji, organizacji, stowarzyszeń, samo miasto wraz z wszystkimi jednostkami miejskimi, a także szerokie grono wolontariuszy i darczyńców.

Podczas wielu aktywności fizycznych, umysłowych, emocjonalnych, nie zabrakło też aktywności dobroczynnych. Od prostych gestów wyciągnięcia ręki do osób potrzebujących, po akcje charytatywną „Pływamy dla Franka”, czy też wsparcie finansowe przez ludzi dobrej woli, oraz lokalne instytucje i fundacje.

Hasłem Knurowskich Dni Integracji są słowa „Bądźmy Razem”, gdzie znaczenie tych słów wyraźnie było odczuwalne w dniach od 17 do 21 maja, czyli podczas ich trwania. Jak co roku, był to szczególny czas w życiu miasta i jego mieszkańców, kiedy z uśmiechami na twarzach można uzewnętrzniać swoje dobra emocje, robiąc uczynki dające sporą satysfakcję oraz jeszcze większe zrozumienie.

Podobne wiadomości:

do góry