• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Zdrowe wakacje dla osób po 40-stce

Zdrowe wakacje dla osób po 40-stce

20 Lipca 2020

SPZOZ Repty - Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka zaprasza do udziału w projektach:

  • „Sercu na ratunek” wszystkie kobiety (40-59 lat) oraz mężczyzn (40-64 lata) z województwa śląskiego - udział jest darmowy i skierowany dla osób zmagających się z chorobą niedokrwienną lub niewydolnością serca, a także dla osób, u których stwierdzono występowanie ryzyka tych schorzeń, ale nie doszło jeszcze do incydentu na ich tle.

  • „Stawiam na zdrowie” wszystkie kobiety (50-59 lat) oraz mężczyzn (50-64 lata) z województwa śląskiego - udział jest darmowy i skierowany dla osób zmagających się z chorobami układu kostno-stawowego.

Na każdego uczestnika, który zakwalifikuje się do projektu czeka indywidualny plan rehabilitacji, terapia zajęciowa, konsultacje z fizjoterapeutą, a także wizyty u lekarza specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo w projekcie, wystarczy zgłosić się do pawilonu D budynku GCR „Repty”. Dedykowany pracownik placówki będzie udzielał wszelkich informacji, a także zweryfikuje poprawność składanych dokumentów oraz dokona ich przyjęcia.

Dodatkowe pytania związane z projektem można kierować:
telefonicznie - 32 390 17 52
mailowo -

 

do góry