• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Żłobek Miejski wyróżniony statuetką Inwestycja Roku (..)

Żłobek Miejski wyróżniony statuetką Inwestycja Roku 2019

7 Maja 2019

Celem organizowanego już od kilku lat konkursu ,,Inwestycja Roku" jest promowanie i wspieranie inwestycji wyróżniających się wyjątkowymi rozwiązaniami w obszarach takich jak m.in: energooszczędność, zagospodarowanie urbanistyczne, funkcjonalność i użyteczność.

Komisja konkursowa, składająca się z osób profesjonalnie zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami, członków samorządów terytorialnych oraz osób związanych ze środowiskiem akademickim oceniała zgłoszone inwestycje m.in. pod względem innowacyjności i nowoczesności zastosowanych rozwiązań, funkcjonalności inwestycji, poziomu energooszczędności, wprowadzonych udogodnień dla osób niepełnosprawnych, wpływu na środowisko i ładu urbanistycznego oraz ekonomicznej zasadności inwestycji.

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu, Gmina Knurów zwyciężyła w kategorii obiekty kultury, edukacji, użyteczności publicznej i sakralne za inwestycję budowy Miejskiego Żłobka ,,Kraina Maluszka".

Z tej okazji, w dniu dzisiejszym gościł w Knurowie przedstawiciel Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościam, który na ręce Zastępcy Prezydenta Knurowa Piotra Surówki wręczył statuetkę ,,Iwestycja Roku".

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwsze takie wyróżnienie dla Gminy, która w ubiegłym roku otrzymała statuetkę za modernizację kąpieliska ,,Leśne Zacisze".

Organizatorem konkursu jest Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami przy wspólpracy z Instytutem Gospodarki Nieruchomościami. Inicjatywa objęta jest patronatem ze strony Marszałków województw mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, opolskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego oraz takie instytucje jak Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, czy też Polska Izba Inżynierów Budownictwa.

.

Zastępca Prezydenta Piotr Surówka wraz z Dyrektorką Miejskiego Żłobka Małgorzatą Dorabiała odbierają statuetkę i dyplom


Uroczystość wręczenia wyróżnienia z udziałem Z-cy Prezydenta Knurowa, Dyrekcji Mejskiego Centrum Edukacji w Knurowie oraz Dyrekcji i personelu Żłobka


Miejski Żłobek "Kraina Maluszka"

udostępnij
do góry