• język migowy
  • BIP
  • EU

Złote Gody

27 Czerwca 2019

W środę 26 czerwca 2019 r. odbyła się w Knurowie uroczystość „Złotych Godów” organizowana przez Urząd Stanu Cywilnego w Knurowie.

Gospodarzem spotkania był Prezydent Miasta Adam Rams, który spotkał się z parami małżeńskimi, które razem przeżyły minimum 50-lat. Z tej okazji, medale Prezydenta RP za długoletnie pożycie wręczył Jubilatom obchodzącym „Złote Gody” Prezydent Knurowa, natomiast wszystkim zaproszonym gościom życzenia i gratulacje złożyli obecni podczas uroczystości przedstawiciele miasta na czele z Przewodniczącym Rady Miasta Tomaszem Rzepą oraz kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Barbarą Bismor.

  • Złote Pary obchodzące 50-lecie pożycia małżeńskiego: Barbara i Edward Bródkowie,  Wanda i Józef Frątczakowie, Krystyna i Jan Grzmilowie, Krystyna i Jerzy Jankowscy, Teresa i Norbert Jośkowie, Gabriela i Jerzy Joszkowie, Janina i Józef Kaszkowie, Leonarda i Norbert Kiolbasowie, Jolanta i Kazimierz Leśnikowie, Janina i Stanisław Ludwiczakowie, Eugenia i Marian Nowakowie, Krystyna i Edmund Ratajczakowie, Gizela i Tomasz Reginkowie, Krystyna i Herbert Siedlaczkowie, Zofia i Henryk Szczepaniakowie, Joanna i Franciszek Szpyrkowie, Urszula i Józef Żuberowie.
  • Szmaragdowe Pary obchodzące 55-lecie pożycia małżeńskiego: Jadwiga i Joachim Czempielowie, Margota i Stanisław Giemzowie, Marta i Roman Jojkowie, Elżbieta i Zdzisław Jagłowie, Maria i Józef Skrzypkowie, Irena i Jan Stronczykowie, Gabriela i Emil Szolcowie, Maria i Józef Twardawowie, Stanisława i Wojciech Wanatowie, Jadwiga i Herbert Wenigerowie, Monika i Jan Zelkowie.
  • Diamentowi i Kamienni Jubilaci (60 i 70 lat wspólnego pożycia) : Halina i Zenon Dąbrowscy, Magdalena i Henryk Szafarczykowie, Małgorzata i Henryk Wiechowie, Róża i Zygmunt Mirotowie.


Medale Prezydenta RP z okazji długoletniego pożycia małżeńskiego wręczał Jubilatom obchodzącym ,,Złote Gody"  Prezydent Knurowa Adam Rams (fot. Redakcja ,,Przegląd Lokalny")


udostępnij
do góry