• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Złóż deklarację PIT w Urzędzie

Złóż deklarację PIT w Urzędzie

24 Kwietnia 2015

Od najbliższego poniedziałku, tj. 27 kwietnia br. w Urzędzie Miasta w Knurowie dyżurować będzie pracownik II Urzędu Skarbowego w Gliwicach, u którego będzie można złożyć zeznanie roczne z podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT).

Pracownik II Urzędu Skarbowego w Gliwicach przyjmować będzie w pomieszczeniach niskiego parteru Urzędu Miasta- w pokoju nr. 07 w godzinach od 9:00 do 15:00.

Mieszkańcy Knurowa z powyższego udogodnienia mogą korzystać do dnia 30 kwietnia, będącego jednocześnie ostatnim dniem na rozliczenie się z fiskusem.

Ponadto przypominamy o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Chcąc przekazać 1% podatku organizacji pożytku publicznego w rozliczeniu rocznym, musimy wybrać ją z wykazu ogłoszonego przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Wykaz ten został ogłoszony wyłącznie w formie elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Jedynie w celu szybszego znalezienia szukanej przez nas organizacji w w/w wykazie, możemy dodatkowo posłużyć się wyszukiwarką Organizacji Pożytku Publicznego dostępną na stronach Ministerstwa Finansów.

 

 

do góry