• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Zostań wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI

Zostań wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI

9 Października 2014

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom, które z niezawinionych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. W tym roku Paczka już po raz XIV dotrze do potrzebujących rodzin i podaruje im impuls do zmiany swojego życia.

Aby tego dokonać potrzebni są jednak wolontariusze, czyli osoby które potrafią dotrzeć do rodzin w potrzebie, sprawdzić przyczyny trudnej sytuacji i włączyć do projektu te rodziny, dla których Paczka jest realną szansą na zmianę.

W latach ubiegłych SZLACHETNA PACZKA z powodzeniem spełniała swoją misję w Knurowie, między innymi dzięki zaangażowaniu osób dobrej woli, które wspierały akcję na każdym etapie: od rozeznania w swoim środowisku osób potrzebujących pomocy, poprzez zbiórkę darów, aż po kontakt z rodzinami, które otrzymywały konkretną pomoc materialną m.in. w postaci najpotrzebniejszych produktów spożywczych, urządzeń AGD, zabawek, artykułów higienicznych.

Aktualnie 7 osób z Knurowa zgłosiło swój akces, potrzeba jeszcze 13 chętnych. Dołącz więc do drużyny SuperW - wypełnij formularz rekrutacyjny i zostań wolontariuszem! (Uwaga: wolontariuszem może zostać osoba, która najpóźniej w dniu 3 listopada tego roku będzie osobą pełnoletnią)

  źródło: www.superw.pl

   

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI ORAZ ODPOWIEDZI NA PYTANIA UDZIELA Lider Rejonu Knurów Stowarzyszenia WIOSNA JustynA Pachla pod numerem telefonu  783 086 249.

 

 

 

 

do góry