• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Bezpłatne badania mammograficzne

Bezpłatne badania mammograficzne

2 Grudnia 2014

Od kilku lat mobilna pracownia mammograficzna Centrum Onkologii w Gliwicach odwiedza różne miejscowości powiatu gliwickiego, umożliwiając mieszkańcom skorzystanie z darmowych badań mammograficznych. Dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom oraz aparaturze najnowszej generacji, można szybko, komfortowo i blisko swojego miejsca zamieszkania wykonać rzetelne badania diagnostyczne najwyższej jakości.

Panie w wieku 50 - 69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały badania mammograficznego finansowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia, zapraszamy na mammografię do MAMMOBUSU przy Przychodni Rejonowej nr 2 w Knurowie (ul. K. Wielkiego 6). w godz. od 8.30 do 15.30 (środa) oraz w godz. od 10.00 do 17.00 (czwartek-piątek).


Na badanie nie trzeba się wcześniej zapisywać!

Organizatorzy informują także, iż nie jest istotny adres zamieszkania, wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty lub kartę chipową oraz - w miarę możliwości - wyniki poprzedniego badania mammograficznego.Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 278-98-96.

 

Badanie mammograficzne jest proste, krótkie, bezpieczne i nieinwazyjne. Dawka promieniowania podczas mammografii jest niska i bezpieczna dla zdrowia. Badanie nie wymaga żadnego dodatkowego przygotowania. Potrzebna jest jedynie dobra wola. Dlatego zachęcamy, aby skorzystać z możliwości wykonania bezpłatnej cyfrowej mammografii w mammobusie w miejscu zamieszkania.

 

Nowoczesny mammobus Centrum Onkologii w Gliwicach

 

  

 

 

 

do góry