• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Bezpłatne badania mammograficzne

Bezpłatne badania mammograficzne

9 Marca 2016

Od kilku lat mobilna pracownia mammograficzna Centrum Onkologii w Gliwicach odwiedza różne miejscowości powiatu gliwickiego, umożliwiając mieszkańcom skorzystanie z darmowych badań mammograficznych. Dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom oraz aparaturze najnowszej generacji, można szybko, komfortowo i blisko swojego miejsca zamieszkania wykonać rzetelne badania diagnostyczne najwyższej jakości.

Panie w wieku 50 - 69 lat (roczniki: 1947-1966), które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały badania mammograficznego finansowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia, zapraszamy na mammografię do MAMMOBUSU przy sklepie "INTERMARCHE" (ul. Szpitalna 42) w dniach 10-11 marca 2016 r. w godz. od 8.30 do 15.30 oraz w dniach 14-16 marca 2016 r. w godz. od 10.00 do 17.00.


Na badanie nie trzeba się wcześniej zapisywać! Nie jest także potrzebne skierowanie, ani zaproszenie.

Organizatorzy informują także, iż nie jest istotny adres zamieszkania, wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty lub kartę chipową oraz - w miarę możliwości - wyniki poprzedniego badania mammograficznego.Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 278-98-96.

 

Mammobus posiada najnowszej generacji cyfrowy mammograf, umożliwiający uzyskanie najwyższej jakości obrazu przy bardzo niskiej dawce promieniowania. Badanie mammograficzne jest proste, krótkie, bezpieczne i nieinwazyjne, nie wymaga także żadnego dodatkowego przygotowania. Potrzebna jest jedynie dobra wola. Dlatego zachęcamy, aby skorzystać z możliwości wykonania bezpłatnej cyfrowej mammografii w mammobusie w miejscu zamieszkania.

 

Mammobus Nowoczesny mammobus Centrum Onkologii w Gliwicach

udostępnij
do góry