• język migowy
  • BIP
  • EU

Do zdobycia bilety na Górnika

22 Lipca 2019

Dzięki podpisanemu w ubiegłym roku porozumieniu o współpracy pomiędzy miastem a klubem, kibice z Knurowa będą mogli wygrać wejściówki na wszystkie domowe mecze Górnika Zabrze w dopiero co rozpoczętej rundzie jesiennej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/20.

Wejściówki w formie vouczera dla 2 osób losowane będą wśród internautów portalu iKnurów oraz strony facebookowej Przeglądu Lokalnego. W przypadku meczu, którego termin przypadać będzie na poniedziałek, redakcja PL planuje przeprowadzać konkurs wśród czytelników papierowego wydania tygodnika.

Vouczer na najlbliższy mecz domowy z Zagłebiem Lubin, który odbędzie się w piątek 26 lipca, można wygrać biorąc udział w zabawie polegającej na wytypowaniu wyniku dzisiejszego spotkania z Wisłą Płock na stronie Fb Przeglądu Lokalnego. Drugie podwójne zaproszenie będzie jutro do zdobycia na portalu iKnurów.

W planach jest też organizacja knurowskiego dnia podczas meczu Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław w dniu 14 września br. Podobnie jak to miało miejsce w ubiegłym sezonie w ramach spotkania z Jagiellonią Białystok, piłkarzy wyprowadzą na murawę młodzi adepci piłki nożnej z Knurowa, przed meczem i w przerwie wystąpi orkiestra dęta KWK Knurów z towarzyszeniem mażoretek, a dla kibiców przygotowane zostaną zestawy upominkowe (do wygrania).

 

Ubiegłoroczny mecz z jagiellonią był zarazem dniem knurowskim na stadionie Górnika (fot. www.gornikzabrze.pl)

 

 do góry