• język migowy
  • BIP
  • EU

Ferie w Knurowie

10 Lutego 2022

Od poniedziałku rozpoczynają się ferie zimowe, a zarazem związana z tym 2-tygodniowa przerwa w zajęciach szkolnych. Z tej okazji miejskie placówki kulturalne i sportowe przygotowały szeroką ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie zachęca dzieci oraz młodzież do wykorzystania wolnego czasu na aktywność fizyczną i doskonalenie swojej sprawności. W ramach akcji „FERIE na sportowo”, będzie można przyjść na zajęcia prowadzone przez trenerów i instruktorów piłki nożnej, piłki siatkowej, wziąć udział w grach i zabawach na lodowisku, zagrać w turnieju tenisa stołowego lub skorzystać z obiektów MOSiR w promocyjnej cenie.

Widok lodowiska na żywo dostępny jest po kliknięciu na LINK

Harmonogram poszczególnych zajęć sportowych, które przeprowadzone zostaną w ramach akcji MOSiR Knurów prezentuje poniższy plakat.

Centrum Kultury w Knurowie zaprasza na "Ferie Zimowe 2022 w Domu Kultury!"

Szereg atrakcyjnych zajęć odbędą się nie tylko w Domu Kultury ale również w Klubie Sztukateria, Kino Scena Kultura, oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Poza takimi atrakcjami jak warsztaty artystyczne, pokaz iluzji czy wielki bal karnawałowy, ciekawą atrakcją zorganizowaną w Domu Kultury będzie tak zwana cyrkomotoryka dla dzieci z rodzicami przypadająca na 23 stycznia.

Więcej szczegółów na poniższych plakatach.

Jak co roku na terenie województwa śląskiego rozpoczęły się działania w ramach akcji "Bezpieczne Ferie 2022".
Akcja „Bezpieczne Ferie 2022” ruszyła na terenie województwa śląskiego. Celem kampanii, która potrwa do 28 lutego 2022, jest zapewnienie bezpiecznego wypoczynku zimowego dzieciom i młodzieży, a także wszystkim osobom przebywającym na terenie naszego województwa.

W czasie jej trwania państwowe służby i inspekcje działające na terenie województwa śląskiego, będą monitorować formy wypoczynku zorganizowanego dzieci i młodzieży pod kątem bezpieczeństwa.

Na potrzeby akcji Wojewoda Śląski uruchomił też całodobową interwencyjną linię telefoniczną o numerze:
32 20 77 077

Na infolinię można zgłaszać wszelkie informacje dotyczące zagrożeń i nieprawidłowości w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych.

Podobne wiadomości:

do góry