• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Gdzie składać ankiety do projektu Słoneczna Gmina Knurów

Gdzie składać ankiety do projektu Słoneczna Gmina Knurów

28 Lutego 2018

Gmina Knurów od pewnego czasu jest mocno zaangażowana w program "Słoneczna Gmina Knurów – wsparcie mieszkańców w budowie indywidualnych systemów fotowoltaicznych", dzięki któremu mieszkańcy miasta mogą uzyskać dotację do 80%.

W ramach prowadzonych działań, w ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie z mieszkańcami w Kinie Scena Kultura, na którym omówiono założenia programu, a także procedury związane z uzyskaniem dofinansowania. Na spotkaniu pojawiło się ponad 100 osób.

Obecnie trwa etap przyjmowania ankiet-deklaracji, które można pobrać w wersji elektronicznej klikając w link poniżej, na dedykowanej stronie internetowej, w Urzędzie Miasta Knurów przy ul. Ogana 5, a także w Ratuszu Miejskim przy ul. Niepodległości 7, gdzie również funkcjonuje punkt przyjmowania ankiet (I piętro, pok. 17) - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 17:00.

Termin przyjmowania ankiet upływa w dniu 12.03.2018

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem określającym wstępne zasady programu oraz z prezentacją przybliżającą tematykę instalacji fotowoltaicznych.

Pozostałe informacje dotyczące programu dostępne są na niniejszej stronie internetowej w zakładce ,,Słoneczna Gmina Knurów"  - LINK.


REGULAMIN (po zmianach)

ANKIETA

PREZENTACJA


do góry