• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Szpital w Knurowie wśród partnerów Ogólnopolskiej Karty (..)

Szpital w Knurowie wśród partnerów Ogólnopolskiej Karty Seniora

1 Marca 2018

Ogólnopolską Kartę Seniora w Knurowie zaczęto przyznawać w naszym mieście z początkiem 2018 roku. Mimo funkcjonowania programu na przestrzeni zaledwie 2 miesięcy, statystyki dają odczuć jakby był on obecny w Knurowie od dłuższego czasu. Obecnie wydano ok. 850 kart, a dodatkowo codziennie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Knurowie odwiedza w tej sprawie od kilku do kilkudziesięciu seniorów. Ofertę zniżek można uzyskać od ponad 20 partnerów, w skład których wchodzą zarówno lokalne firmy m.in. z branży handlowo-usługowej, gastronomicznej, medycznej, a także miejskie jednostki takie jak Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Kultury.

Od dnia dzisiejszego wśród partnerów znaleźć można również Szpital w Knurowie sp. z o.o., który oferuje posiadaczom Ogólnopolskiej Karty Seniora 15% zniżki na badania komercyjne przy użyciu tomografu i rezonansu magnetycznego.

Obecnie Ogólnopolska Karta Seniora funkcjonuje na obszarze 70 miast w Polsce oferując zniżki u ponad 1120 partnerów!

Przypomnijmy, że do wyrobienia karty wystarczy jedynie mieć ukończone 60 lat i z dokumentem tożsamości można odebrać swoją kartę w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Knurowie przy ul. ks. A. Koziełka 2.

 

Materiały do pobrania:

WNIOSEK O WYDANIE OGÓLNOPOLSKIEJ KARTY SENIORA

WZÓR OGÓLNOPOLSKIEJ KARTY SENIORA

WYKAZ PARTNERÓW W KNUROWIE

WYKAZ PARTNERÓW W POLSCE

do góry