• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Spotkanie z mieszkańcami w sprawie Słonecznej Gminy (..)

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie Słonecznej Gminy Knurów

21 Lutego 2018

 

Uwaga: ankiety W dniu jutrzejszym (tj. czwartek 22.02.2018 r.) w Kinie Scena Kultura przy ul. Niepodległości 26, o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone programowi “Słoneczna Gmina Knurów – wsparcie mieszkańców w budowie indywidualnych systemów fotowoltaicznych” z możliwością uzyskania dotacji do 80%.

Na spotkaniu zostaną omówione założenia programu. Będzie także możliwość złożenia ankiet przez mieszkańców zdecydowanych na wzięcie udziału w programie. Przypominamy, iż ankiety można składać w godzinach pracy Urzędu Miasta Knurów do dnia 12.03.2018 r. Ankieta dostępna w wersji elektronicznej jako załącznik do niniejszej informacji. W wersji papierowej można ją pobrać w tut. Urzędzie Miasta Knurów przy ul. Ogana 5 w Biurze Obsługi Interesanta.

Wydrukowane, wpełnione i podpisane ankiety będzie można złożyć bezpośrednio po zakończeniu spotkania informacyjnego lub w terminie do 12 marca 2018r w siedzibie Urzędu Miasta Knurów przy ul.Ogana 5 - w godzinach pracy Urzędu .

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem określającym wstępne zasady programu oraz z prezentacją przybliżającą tematykę instalacji fotowoltaicznych.

Pozostałe informacje dotyczące programu dostępne są na niniejszej stronie internetowej w zakładce ,,Słoneczna Gmina Knurów"  - LINK.


REGULAMIN

ANKIETA

PREZENTACJA


do góry