• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Głosujmy na Knurów w Wielkim Finale!

Głosujmy na Knurów w Wielkim Finale!

29 Sierpnia 2014

Od blisko 2 miesięcy nasze miasto bierze udział w wakacyjnym plebiscycie internetowym, organizowanym przez Dziennik Zachodni oraz redakcję portalu naszemiasto.pl. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszego małego, średniego i dużego miasta w województwie śląskim.

W systemie pucharowego pojedynku w parach, Knurów sukcesywnie mierzył się z innymi miejscowościami, wylosowanymi z grona 64 uczestników. Dzięki głosom, oddawanym przez knurowian w poszczególnych fazach za pośrednictwem internetu oraz sms-ów, udało się nam do tej pory pokonać Żywiec, Czerwionkę-Leszczyny, Mikołów oraz Jastrzębie- Zdrój.

W chwili obecnej Knurów znalazł się Wielkim Finale, w którym rywalizować będzie z Jaworznem.

Już od dzisiaj tj. piątku 29 sierpnia br. od godziny 12.00 rusza finałowa rozgrywka. Do poniedziałku 1 września do godz. 12.00 głosy można oddawać bezpośrednio na stronie knurow.naszemiasto.pl lub poprzez Facebook'a. Poźniej, głosowanie będzie się już odbywało tylko za pomocą sms-ów (koszt 2,44 zł).

Aby więc zagłosować na Knurów można:

  • wysłac sms-a na numer 72355 o treści DZWBKJ.1 (koszt 2,46 zł z VAT) - uwaga : każdy głos mnożony jest x 5
  • oddać głos na Facebooku, logując się na swoje konto i używając aplikacji NaszeMiasto.pl.- uwaga: każdy głos liczony jest podwójnie
  • oddać głos na stronie www portalu NaszeMiasto.pl

 

Pamiętaj, że czas trwania plebiscytu jest ograniczony i trwa tylko do WTORKu 9 WRZEśnia, a w przypadku głosowania internetowego tylko do 1 września!


Zachęcamy gorąco do włączenia się do wspólnej zabawy i oddania swojego głosu na Knurów. Pokażmy, że nasze miasto jest najlepsze!

 

do góry