• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/"Limitowani" zapraszają na spektakl

"Limitowani" zapraszają na spektakl

25 Czerwca 2013

Już jutro - tj. 26 czerwca br. w Kinie Scena KULTURA przy ul. Niepodległości 26 w Knurowie o godzinie 10:30 odbędzie się spektakl oparty na prozie Isaaca Singera pt. "Mazeł i Szlimazeł albo mleko lwicy", w wykonaniu koła teatralnego "Limitowani".

Na przedstawienie zaprasza knurowskie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, w ramach którego działa koło "Limitowani".

Przedstawienie powstało dzięki środkom własnym stowarzyszenia oraz dzięki dofinansowaniu z zewnętrznych źródeł, w tym m. in. grantowi Fundacji im. Stefana Batorego oraz dotacji Gminy Knurów.

W roku bieżącym Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Knurowie w ramach realizacji zadań publicznych na terenie Gminy Knurów otrzymało 12 500 zł dotacji na prowadzenie szkoleń, rehablitacji i grup wsparcia dla rodzin osób niepełnosprawnych. Ponadto w ramach promocji artystycznej i sportowej osób niepełnosprawnych Stowarzyszenie otrzymało 6 800 zł dotacji na wsparcie zadania pn. "Jesteśmy aktywni".

Wstęp na przedstawienie jest nieodpłatny.

Więcej informacji o działalności Stowarzyszenia znajduje się T U T A J.

do góry