• język migowy
  • BIP
  • EU

Logo Programu Rodzina 3+

2 Grudnia 2013
Urząd Miasta Knurów we współpracy z grafikami stworzył cztery niezależne projekty logo Programu Rodzina 3+. Jednak o tym, który znak ostatecznie stanie się oficjalnym logo Programu zdecydowali Internauci, którzy przez ostatnie dwa tygodnie mogli głosować na swojego faworyta.

 W internetowym głosowaniu, które było prowadzone równolegle na stronie internetowej Urzędu Miasta Knurów i na portalu miastoknurow.pl, oddano łącznie  3 221 głosów. Zarówno na portalu miastoknurow.pl, jak i na stronie Urzędu zwyciężył projekt numer 4, zdobywając łącznie 1 579 głosów, co daje 49%. Na drugi w kolejności projekt z numerem 2, oddano łącznie 908 głosów, czyli 28,2 %. Kolejne projekty: numer 3 otrzymał 12% (387 głosów) oraz numer 1 otrzymał 347 głosów (10,8%).

Zwycięskie logo prezentuje pięć rysunkowych postaci - rodziców i trójkę dzieci. Grafika będzie wykorzystywana m. in. na kartach programu, na stronie internetowej oraz na materiałach informacyjnych programu. W zależności od danego nośnika i materiału logo będzie odpowiednio dopasowane, tak aby zachować czytelność i przejrzystość rysunku.

Przypomnijmy, że na wrześniowej sesji Rada Miasta Knurów podjęła uchwałę, zgodnie z którą na terenie Gminy Knurów wprowadzono Program wspierania rodzin wielodzietnych w Knurowie „Rodzina 3+". Założeniem tego programu jest umożliwienie rodzinom wielodzietnym korzystania z oferty miejskich obiektów sportowych i kulturalnych na preferencyjnych warunkach. W dalszej kolejności do udziału w programie w formie Partnerów zaproszeni zostaną także lokalni przedsiębiorcy, stowarzyszenia  i kluby sportowe, którzy na własnych zasadach będą udzielali ulg, zniżek i promocji członkom rodzin wielodzietnych, objętych programem.

Program realizowany będzie od stycznia 2014 roku. Wszystkie informacje dot. programu - w tym m. in. gdzie i kiedy należy składać wnioski o wydanie karty będą na bieżąco publikowane na niniejszej stronie.

Dziękujemy wszystkim osobom, które brały udział w głosowaniu.

Poniżej jeszcze raz prezentujemy grafiki, na które można było oddawać głosy. Zwycięskie logo to projekt nr 4.

         Projekt nr 1                          
Projekt nr 2
Projekt nr 3

Projekt nr 4

ZWYCIĘSKI PROJEKT

 
udostępnij
do góry