• język migowy
  • BIP
  • EU

Nowy Album o mieście

27 Listopada 2014

Już od zeszłego tygodnia można nabyć nową publikację wydaną przez Urząd Miasta pn. "Knurów- zawsze po drodze". Jest to bogato ilustrowany, dwujęzyczny album, liczący blisko 100 stron.

Stanowi on kontynuację serii wydawniczej, zapoczątkowanej Albumem o mieście, wydanym z okazji 700-lecia Knurowa. Po ,,Obliczach Knurowa" , które ukazały się na rynku w 2009 roku, jest to więc już trzecia pozycja, ukazująca współczesny portret naszego miasta, w obiektywie aparatu fotograficznego.

Album składa się z 8 rozdziałów tematycznych, poświęconych różnym dziedzinom życia i aktywności gminy i jej mieszkańców. Poza ogólną wizytówką miasta, jest więc miejsce na sport, kulturę, oświatę, inwestycje, kontakty międzynarodowe, jak również wydarzenia z obszaru aktywności społecznej i działalności knurowskich organizacji pozarządowych.

 

"Knurów- zawsze po drodze" można nabyć bezpośrednio w księgarni ,,Merkury" przy ul. Władysława Łokietka 3 oraz on-line w sklepie internetowym księgarni

 

Cena publikacji wynosi 45 zł.

 

Z Albumem w wersji elektronicznej można zapoznać się też na naszej stronie www, w dziale zatytułowanym ,,Publikacje Urzędu Miasta" .

 

  

 

do góry