• język migowy
  • BIP
  • EU

Oddaj PIT-a w Urzędzie

22 Kwietnia 2014

Od najbliższego czwartku, tj. 24 kwietnia br. w Urzędzie Miasta w Knurowie dyżurować będzie pracownik II Urzędu Skarbowego w Gliwicach, u którego będzie można złożyć zeznanie roczne z podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT).

Pracownik II Urzędu Skarbowego w Gliwicach przyjmować będzie w pomieszczeniach niskiego parteru Urzędu Miasta- w pokoju nr. 02 (wejście od strony bankomatu; drugie drzwi) w godzinach od 8:00 do 14:30, a w piątek od 8.00 do 13.00.

Mieszkańcy Knurowa z powyższego udogodnienia mogą korzystać do dnia 30 kwietnia, będącego jednocześnie ostatnim dniem na rozliczenie się z fiskusem.

Ponadto przypominamy o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Chcąc przekazać 1% podatku organizacji pożytku publicznego w rozliczeniu rocznym, musimy wybrać ją z wykazu ogłoszonego przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Wykaz ten został ogłoszony wyłącznie w formie elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Jedynie w celu szybszego znalezienia szukanej przez nas organizacji w w/w wykazie, możemy dodatkowo posłużyć się wyszukiwarką Organizacji Pożytku Publicznego dostępną na stronach Ministerstwa Finansów.

do góry