• język migowy
  • BIP
  • EU

Sesja Rady Miasta

16 Listopada 2020

W najbliższą środę 18 listopada br. odbędzie się kolejna sesja Rady Miasta Knurów, zgodnie z przyjętym harmonogramem na 2020 rok. Sesja będzie miała charakter zwyczajny, a więc w porządku obrad oprócz projektów samych uchwał znajdą się jeszcze punkty dotyczące sprawozdania Prezydenta Miasta Knurów z działalności pomiędzy sesjami, przyjęcie protokołów z poprzednich sesji oraz ogłoszenia i informacje.

Najbliższa sesja odbędzie się ponownie w trybie zdalnym, co wynika z przepisów rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Radni obradować będą nad projektami 12 uchwał, wśród których należy wymienić przede wszystkim uchwały dotyczące ustalenia wysokości stawek podatku od nieruchomości oraz podatku od środków transportowych na przyszły rok, czy też projekt w sprawie Programu współpracy Gminy Knurów z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok.

W porządku sesji nie zabraknie też pakietu uchwał w sprawie zmian w tegorocznym budżecie gminy oraz Wieleotniej Prognozie Finansowej, związanych z bieżącą gospodarką finansową miasta.

Początek sesji o godzinie 11.00. Transmisję z sesji można oglądać na portalu eSesja.

Projekty wszystkich uchwał znajdują się tutaj.

Podobne wiadomości:

do góry