• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Spotkanie z Górnikiem na Leśnym Zaciszu

Spotkanie z Górnikiem na Leśnym Zaciszu

4 Sierpnia 2020

Wczoraj informowaliśmy o planach związanych z przedsezonowym, wakacyjnym  spotkaniem Klubu Górnik Zabrze ze swoimi fanami w miejscowościach partnerskich należących do programu „Klub kibiców śląskich miast”.

Ponieważ wśród takich miejsc jest również Knurów, naturalnym było, że przedstawiciele Górnika, klubowe maskotki oraz trenerzy Akademii Górnika zawitają również i do nas. Już wcześniej było wiadomo, że stanie się to 9 sierpnia - w najbliższą niedzielę. Teraz juz wiemy, że event odbędzie się na terenie kąpieliska MOSiR Knurów ,, Leśne Zacisze" przy ul.Niepodległości 109 w Knurowie.

Spotkanie z fanami będzie miało rodzinny charakter i skierowane jest głównie do najmłodszych. Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami. Będzie można spróbować swoich sił w popularne piłkarzyki, czy strzelając do bramki celnościowej. Zorganizowany zostanie szereg animacji z malowaniem twarzy i spotkaniem z maskotkami na czele. Dziecii będą mogły częstować się popcornem, a Klub  zaprosi do zabawy na dmuchańcach.

podczas eventu obowiązują bilety wstępu na kąpielisko wg. normalnego cennika.

Wspólna zabawa potrwa od 16.00 do zamknięcia kąpieliska czyli do godziny 19.00

 


 

 

udostępnij
do góry