• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Spotkanie z Górnikiem na Leśnym Zaciszu

Spotkanie z Górnikiem na Leśnym Zaciszu

4 Sierpnia 2020

Wczoraj informowaliśmy o planach związanych z przedsezonowym, wakacyjnym  spotkaniem Klubu Górnik Zabrze ze swoimi fanami w miejscowościach partnerskich należących do programu „Klub kibiców śląskich miast”.

Ponieważ wśród takich miejsc jest również Knurów, naturalnym było, że przedstawiciele Górnika, klubowe maskotki oraz trenerzy Akademii Górnika zawitają również i do nas. Już wcześniej było wiadomo, że stanie się to 9 sierpnia - w najbliższą niedzielę. Teraz juz wiemy, że event odbędzie się na terenie kąpieliska MOSiR Knurów ,, Leśne Zacisze" przy ul.Niepodległości 109 w Knurowie.

Spotkanie z fanami będzie miało rodzinny charakter i skierowane jest głównie do najmłodszych. Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami. Będzie można spróbować swoich sił w popularne piłkarzyki, czy strzelając do bramki celnościowej. Zorganizowany zostanie szereg animacji z malowaniem twarzy i spotkaniem z maskotkami na czele. Dziecii będą mogły częstować się popcornem, a Klub  zaprosi do zabawy na dmuchańcach.

podczas eventu obowiązują bilety wstępu na kąpielisko wg. normalnego cennika.

Wspólna zabawa potrwa od 16.00 do zamknięcia kąpieliska czyli do godziny 19.00

 


 

 

do góry