• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Startuje wakacyjna trasa z Górnikiem Zabrze

Startuje wakacyjna trasa z Górnikiem Zabrze

3 Sierpnia 2020

Rusza nowa akcja Klubu oraz gmin partnerskich należących do programu „Klub kibiców śląskich miast”. W jej ramach Górnik Zabrze odwiedzi w najbliższym czasie kilka fan-clubowych miejscowości. Szykuje się masa atrakcji dla fanów 14 – krotnego Mistrza Polski.

Na co mogą liczyć fani Górnika? Atrakcje dedykowane są w dużej mierze dla rodzin i młodszych kibiców. Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami. Będzie można spróbować swoich sił w popularne piłkarzyki, czy strzelając do bramki celnościowej. Zorganizowany zostanie szereg animacji z malowaniem twarzy i spotkaniem z maskotkami na czele. Dziecii będą mogły częstować się popcornem, a Klub  zaprosi do zabawy na dmuchańcach. Całość odbędzie się we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem, grupą Torcida Girls oraz fan-clubami oraz przede wszystkim z władzami poszczególnych gmin.

W najbliższych dniach odwiedziemy między innymi Miasteczko Śląskie, Knurów, Rydułtowy oraz Toszek.

Do Knurowa goście zawitają w najbliższą niedzielę 9 sierpnia br w godzinach popołudniowych. W zależności od aury, event zorganiozwany zostanie na jednym z miejskich obiektów rekreacyjno-sportowych MOSiR Knurów. O szczegółach poinformujemy niebawem.

 opracowano na podst. informacji prasowej Górnik Zabrze- Official site

udostępnij
do góry