• język migowy
  • BIP
  • EU

Spotkanie z Mistrzyniami

5 Października 2023

Nie milkną echa ogromnego sukcesu knurowskich mażoretek z zespołu Scarlet, które zdobyły I miejsce na mistrzostwach świata w ramach V World Majorette Sport Championship MWF. Gratulacje i słowa uznania utalentowanym zawodniczkom złożył osobiscie Prezydent Knurowa Adam Rams oraz Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Rzepa.

Miła uroczystość odbyła się w dniu wczorajszym w siedzibie Art CK w Knurowie przy ul.Witosa. Oprócz Prezydenta Knurowa i Przewodniczącego Rady Miasta, władze samorządowe reprezentował także Sekretarz Miasta Piotr Dudło, obecna była również Dyrekcja Centrum Kultury w Knurowie, pod auspicjami którego działa zespół prowadzony przez Martę Jabłońską. 

Warto zaznaczyć, że mażoretki z knurowskiego zespołu pojawią się również w piątek 6 października na Rodzinnym Pikniku w Knurowie w parku przy ul. dr Floriana Ogana. Będzie więc doskonała okazja, by jeszcze raz - w większym gronie - nagrodzić zespól Scarlet burzą oklasków.

Rodzinny Festyn rozpoczyna się o godzinie 16.00, a wśród zaproszonych artystów pojawi się Golec uOrkiestra, Krzysztof Respondek oraz Baciary. Wstęp wolny.

Zespół Scarlet wraz z władzami miasta oraz Dyrekcją Centrum Kultury

Spotkanie z Art CK było okazją do złożenia gratulacji za zdobycie mistrzostwa świata przez mażoretki z KnurowaSpotkanie z Art CK było okazją do złożenia gratulacji za zdobycie mistrzostwa świata przez mażoretki z Knurowa

Podobne wiadomości:

do góry