• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Doceniono olimpijczyków z Knurowa

Doceniono olimpijczyków z Knurowa

6 Października 2021

W dniu wczorajszym odbyło się ważne wydarzenie z życia knurowsiego sportu.
Do Hali Sportowej MOSiR przy Alei Lipowej 12A w Knurowie zawitali olimpijczycy pochodzący z Knurowa, w ramach "Wieczoru z olimpijczykami".

Głównymi bohaterami byli: tegoroczny olimpijczyk z Tokio - Damian Durkacz, jego trener Ireneusz Przywara, Józef Gilewski - olimpijczyk z Atlanty 1996 roku, a także zasłużony działacz bokserski Mieczysław Gołąb.

Podczas „Wieczoru z olimpijczykami” nie zabrakło atrakcji. Główną, było spotkanie z olimpijczykami, którym wręczono wyróżnienia z rąk Prezydenta Miasta Adama Ramsa oraz Zastępcy Prezydenta Piotra Surówki. W trakcie uroczystości odbyły się spektakularne pokazy sztuk walki zaprezentowane przez BKS Concordia Knurów, Fight Club Knurów oraz Spartan Team Knurów. Charakter całego wydarzenia był sportowy, jednak nie zabrakło akcentów artystycznych, za sprawą występów wokalistki Martyny Wolsztyńskiej oraz akrobacji tanecznych Mażoretek Scarlet Knurów.

Zwieńczeniem „Wieczoru z olimpijczykami” było odsłonięcie galerii pod nazwą „Osobowości knurowskiego sportu”, gdzie pojawiły się pierwsze 3 zdjęcia z wizerunkami olimpijczyków z naszego miasta.

Galeria zdjęć dostępna jest na Stronie Facebook - LINK

grafika z olimpijczykami z Knurowa

 

Podobne wiadomości:

do góry