• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Tour de Pologne - informacja drogowa

Tour de Pologne - informacja drogowa

25 Lipca 2017

Dokładnie za tydzień, 1 sierpnia br. w Knurowie odbędzie się wielkie sportowe święto, a wszystko za sprawą Premii Specjalnej w ramach wyścigu Tour de Pologne.

Tego dnia, na ul. Kosmonautów przygotowano dla wszystkich zebranych festyn z szeregiem atrakcji, na które składają się koncerty, konkursy z nagrodami, a także możliwość kibicowania takim kolarzom jak np. Rafał Majka (zwycięzca Tour de Pologne z 2014 r.).

Zaczynamy ok. 16:00!

Przejazd peletonu kolarzy wiąże się odpowiednim zabezpieczeniem trasy przejazdu, która prowadzi kolejno przez ulice:
Książenicka → Al. Piastów→ Lignozy → Zwycięstwa→ Michalskiego → Niepodległości → 1 Maja → Wilsona → Szpitalna → Kosmonautów (miejsce Premii Specjalnej oraz Festynu) → 1 Maja

Służby porządkowe będą czuwać, aby całe wydarzenie przebiegło w sposób bezpieczny, zarówno dla sportowców, kibiców, czy też pozostałych mieszkańców miasta. Związane to będzie z pewnymi utrudnieniami w ruchu drogowym w godzinach 15:30 – 19:00, w tym również dla komunikacji miejskiej KZK GOP – kliknij w celu sprawdzenia rozkładu jazdy.

Tym samym prosimy o wyrozumiałość, a także – w miarę możliwości – o powstrzymanie się od poruszania tego dnia samochodami.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i jednocześnie zapraszamy do wspólnej zabawy podczas wyścigu.

Mile widziane żółte stroje!


 

udostępnij
do góry