• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Weź udział w spocie promującym projekt ,, Bez (..)

Weź udział w spocie promującym projekt ,, Bez Nienawiści w Powiecie Gliwickim"

11 Września 2014

Stowarzyszenie Cztery Pory Roku (SCPR) z siedzibą w Knurowie przygotowuje materiały promujące projekt ,,Bez Nienawiści w Powiecie Gliwickim". W najbliższą niedzielę 14 września br. w godzinach 16.00 – 18.00 w Stanicy zostaną wykonane zdjęcia do spotu.

SCPR poszukuje 7 pełnoletnich osób, które zostaną statystami i wcielą się w role anonimowych postaci. 

Miejscem akcji spotu będzie przystanek autobusowy – czyli przestrzeń publiczna, w której spotykają się nieznajome osoby na co dzień. Anonimowość – a tym samym bezkarność – głównychpostaci zaprezentowana będzie poprzez papierowe torby, które aktorzy będą nosić na głowach. Ichagresja słowna skierowana zostanie przeciwko UŚMIECHNIĘTEMU, czyli postaci, wyróżniającej się swoją odmiennością - uśmiechem na twarzy – zdradza koncepcję scenariusza producent spotu firma Produktownia.

Chętni do statystowania mogą zgłaszać się internetowo, wysyłając wiadomość na adres e-mail: promocja@scpr.org.pl, o temacie: statysta do spotu, a w treści podając: imię i nazwisko, numer telefonu, wiek i miasto zamieszkania.

Zgłoszenia będą przyjmowane do godziny 9.00 w niedzielę 14 września br., a informacje zwrotne kandydaci dostaną telefonicznie do godziny 11.30 tego dnia. 

Liczy się kolejność zgłoszeń!

Organizatorzy oferują transport na trasie Knurów – Stanica – Knurów oraz umowę o udział w nagraniu spotu. Statyści za wykonaną pracę nie dostaną gaży.

Projekt Bez Nienawiści w Powiecie Gliwickim stanowi cel nr 3 ogólnopolskiego Programu Bezpieczni w necie – bezpieczni w świecie i zawiera się w ogólnoeuropejskiej kampanii na rzecz praw człowieka w Internecie i przeciwdziałania mowie nienawiści.udostępnij
do góry