• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Wtorki w Śląskim Wesołym Miasteczku

Wtorki w Śląskim Wesołym Miasteczku

23 Lipca 2015

Od 20 lipca do 20 września, Śląskie Wesołe Miasteczko prowadzi akcję dla mieszkańców Śląska z okazji swoich 56 urodzin. Podczas promocji, działającej pod nazwą "56 000 biletów na 56 urodziny Śląskiego Wesołego Miasteczka", mieszkańcy Knurowa w każdy wtorek będą mogli zakupić bilet w cenie 35 złotych (cena regularna biletu to 50 złotych). Liczba biletów jest ograniczona – do 56 000.

Rabaty będą udzielane na podstawie dokumentu tożsamości z miejscem zameldowania. W przypadku nowych dowodów osobistych na podstawie miejsca wydania dowodu, np. Prezydent Miasta Knurów. Śląskie Wesołe Miasteczko usytuowane jest na terenie Parku Śląskiego, na granicy Katowic i Chorzowa w największym tego typu parku w Polsce. Znajduje się tu około 40 obiektów, przeznaczonych dla dorosłych oraz dzieci, a jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli jest Diabelski Młyn, zwany Gwiazdą Dużą.

Więcej informacji o promocji oraz dokładną listę miast, które biorą udział w akcji, można znaleźć na stronie internetowej Wesołego Miasteczka: www.wesole-miasteczko.pl

  

udostępnij
do góry