• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Urząd Miasta/Ogłoszenia Urzędu/Ogłoszenie o spotkaniu konsultacyjnym

Ogłoszenie o spotkaniu konsultacyjnym

28 Marca 2023

Ogłoszenie o spotkaniu konsultacyjnym

Zapraszam przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Knurów do zapoznania się z projektem uchwały w sprawie:

  • określenia wysokości opłat za korzystanie z  wychowania przedszkolnego uczniów objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6  lat, w  prowadzonych przez Gminę Knurów publicznych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych w czasie przekraczającym wymiar zajęć, o którym mowa w art. 13 ust. 1 pkt 2 ustawy - Prawo oświatowe.

W dniu 04 kwietnia 2023 roku o godz. 14.00 w sali budynku Urzędu Miasta Knurów przy ul. Niepodległości 7, odbędą się konsultacje w formie otwartego spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego z terenu Gminy Knurów w przedmiocie w/w projektu uchwały. W trakcie konsultacji można zgłaszać opinie i uwagi do w/w projektu uchwały.
W załączeniu w/w projekt uchwały.

PREZYDENT MIASTA
ADAM RAMS

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Inne pliki
pdf 2023-03-28 Zarządzenie Prezydenta Miasta Knurów 163.BWP.2023.pdf
ilość pobrań: 106
Zarządzenie Prezydenta Miasta Knurów 163.BWP.2023.pdf 97.47KB zobacz

Podobne wiadomości:

do góry