• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Gmina zadba o kanalizację deszczową w mieście

Gmina zadba o kanalizację deszczową w mieście

8 Listopada 2022

W dniu dzisiejszym Wydział Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Knurów ogłosił przetarg na wykonanie prac związanych z utrzymaniem kanalizacji deszczowej zarządzanej przez miasto, o łącznej długości około 22 km. Dzięki zaplanowanej inwestycji, firma która podpisze umowę z Gminą Knurów zadba o dobrą kondycję sieci we wszystkich rejonach Knurowa. Jest to inwestycja, która nie jest dostrzegana gołym okiem przez większość mieszkańców, jednak stanowi niezwykle ważny element infrastruktury miejskiej, zapewniającej bezpieczeństwo w naszym mieście.

Do dnia 22 listopada bieżącego roku, godziny 9:00, potencjalne firmy wykonawcze mają czas na składanie ofert - szczegóły: LINK

Przy okazji tego przetargu warto wspomnieć, że w dniu wczorajszym nastąpił atak hakerski na platformę elektroniczną e-Zamówienia zarządzaną przez Urząd Zamówień Publicznych, z której korzystają m.in. instytucje samorządowe. Problem udało się rozwiązać dopiero dziś w godzinach porannych, jednak natężenie korzystania z narzędzia, przez dzień przerwy, było większe niż zwykle. Pomimo utrudnień technicznych, Wydział Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Knurów zdołał ogłosić przetarg, o którym można przeczytać powyżej.

Podobne wiadomości:

do góry