• język migowy
  • BIP
  • EU

Nowa strona internetowa PreZero

23 Lutego 2021

W drugiej połowie ubiegłego roku Firma PreZero Recycling Południe sp. z o.o. przejęło udziały firmy Komart sp. z o.o. W efekcie nowa firma przejęła obsługę miasta Knurów w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.

Do pewnego momentu można było znaleźć wszelkiego typu informacje dotyczące gospodarki odpadami na stronie poprzedniego operatora, jednak obecnie wszelkie istotne materiały znajdują się na stronie www.prezero.com/pl. Można tam znaleźć m.in. zaktualizowane informacje dotyczące funkcjonowania Biura Obsługi Klienta oraz PSZOK-u, jak również aktualnie obowiązujące harmonogramy wywozu odpadów na rok 2021 - zakładka Harmonogramy. Link do strony z karmonogramami: https://prezero.com/pl/harmonogramy/

PSZOK - punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych, to miejsce na terenie gminy, w którym mieszkańcy mogą pozostawiać odpady, których nie można oddać w ramach co miesięcznej zbiórki odpadów organizowanej w workach i pojemnikach.

W przypadku chęci uzupełnienia informacji dotyczącej gospodarki odpadami komunalnymi można kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod numerami telefonów:

Podobne wiadomości:

do góry