• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Wkrótce węgiel trafi do mieszkańców

Wkrótce węgiel trafi do mieszkańców

8 Grudnia 2022

W dniu 1 grudnia bieżącego roku zawarto umowę pomiędzy Polską Grupą Górniczą S.A. (PGG S.A.), a Gminą Knurów dotyczącą zakupu preferencyjnego węgla dla gospodarstw domowych na terenie naszego miasta.

W oparciu o powyższe, PGG S.A. dostarczy węgiel do składu zlokalizowanego przy ul. Karola Miarki 112 w Bełku, zarządzanego przez Firmę Handlowo-Transportową Urszula Gawlik, która jest zobowiązana do powiadomienia Urzędu Miasta Knurów o dostawie. Firma Handlowo-Transportowa Urszula Gawlik jest kwalifikowanym dostawcą węgla z ramienia PGG S.A.

Jak dokonać zakupu węgla - informacja:

1. KONTAKT

Pracownik Urzędu Miasta Knurów skontaktuje się z mieszkańcem, którego wniosek został pozytywnie rozpatrzony w zakresie płatności oraz dalszych procedur dotyczących odbioru węgla.

2. PŁATNOŚĆ

Mieszkaniec wpłaca należną kwotę na konto bankowe Urzędu Miasta Knurów nr:

09 1560 0013 2051 7358 1000 0139

W tytule przelewu należy wpisać:
Za węgiel, (imię i nazwisko uprawnionego do zakupy węgla), tonaż, zamówiony sortyment

przykład: Za węgiel, Jan Kowalski, 1,5 tony, kostka

Ceny:
1,5 tony - 2 775,- zł
1 tona - 1 850,- zł
0,5 tony - 925,- zł

3. DOKUMENT DO ODBIORU WĘGLA

Jeżeli przelew bankowy został dokonany do godz. 15:00, mieszkaniec odbiera w następnym dniu roboczym po telefonicznym kontakcie ze strony pracownika UM Knurów , w Ratuszu Miejskim przy ul. Niepodległości 7, fakturę potwierdzającą zakup.
Przelew po godzinie 15:00, wydłuży tą czynność o kolejny dzień roboczy.

4. DOSTAWA WĘGLA

  1. Transport przez F.H.T. Urszula Gawlik - płatność za dostawę odbywać się będzie gotówką przy odbiorze (130 zł do Szczygłowic i Krywałdu, 150 zł do Knurowa). Adres dostawy musi być zgodny z tym, który został wpisany we wniosku.
  2. Transport własnym środkiem transportu - mieszkaniec może samodzielnie odebrać węgiel z miejsca jego składowania w terminie uzgodnionym ze Składem. Mieszkaniec odbiera węgiel jednorazowo pojazdem o ładowności nie mniejszej niż zamówiony tonaż węgla.

    Adres składu: ul. Karola Miarki 112, 44-230 Bełk, nr telefonu: 509 311 977

5. POTWIERDZENIE ODBIORU WĘGLA

Mieszkaniec potwierdza odbiór węgla na dokumencie, który wystawi F.H.T. Urszula Gawlik.

Podobne wiadomości:

do góry