• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Wydłużono termin do wypełniania ankiet w sprawie nowej (..)

Wydłużono termin do wypełniania ankiet w sprawie nowej Strategii Rozwoju Gminy Knurów.

24 Kwietnia 2021

W ramach działań koordynowanych przez Urząd Miasta w Knurowie, aktualnie prowadzone są prace związane z przygotowaniem nowej polityki rozwoju naszego Miasta, które stoi przed wieloma wyzwaniami. Od 8 kwietnia br. ankieta w formie interaktywnego formularza, dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej, była do pobrania pod następującymi linkami:

Termin do wypełniania ankiet upływał pierwotnie 23 kwietnia br., jednakże z uwagi na istotną rolę, jaką pełnić będzie Stategia Rozwoju Miasta w systemie wieloletnich dokumentów sttategicznych, postanowiono przedłużyć termin kosultacji o tydzien, tj. do 30 kwietnia br.    

Dlatego też  te osoby, które jeszcze nie wypełniły ankiety, a chciałyby to zrobić,  mogą do końca miesiąca nadesłać swoje uwagi i opinie.

Ankieta ma na celu rozpoznanie najważniejszych czynników determinujących sytuację całej Gminy oraz Państwa miejsca zamieszkania - osiedla, rejonu. Ponadto prosimy o wskazanie Państwa oczekiwań związanych z realizacją konkretnych projektów oraz określenie priorytetów rozwojowych Knurowa.

Dziękujemy tym z Państwa, którzy wzięli już udział w konsultacjach oraz zapraszamy pozostałych mieszkańców do tworzenia nowej Strategii Rozwoju Knurowa.

Podobne wiadomości:

do góry