• język migowy
  • BIP
  • EU

Piknik piłkarski z MTS Knurów

17 Czerwca 2021

W programie tegorocznych Dni Knurowa oprócz oficjalnych wydarzeń związanych z wręczeniem Laurów Knurowa, przewidziano także szereg atrakcji kulturalno-sportowych. Jednym z nich jest cykl spotkań z Miejskim Towarzystwem Sportowym w Knurowie, które wspólnie z MOSiR Knurów organizują dla wszystkich mieszkańców atrakcje na sportowo.

W nadchodzącą sobotę Kąpielisko „Leśne Zacisze” gościć będzie kobiecą drużynę piłki nożnej MTS Knurów w formule rodzinnego pikniku z grami i zabawami. Jako że w sobotę zapowiada się piękna pogoda, aktywny wypoczynek, woda oraz dobry humor powinny towarzyszyć wszystkim uczestnikom zabawy. W niedzielę na obiektach ORLIK rozegrany zostanie natomiast Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Janusza Lisowskiego. Będzie to z pewnością okazja do zobaczenia jak radzi sobie piękna płeć podczas zmagań sportowych na funkcjonalnych i nowoczesnych obiektach miasta.

Warto zaznaczyć, że MTS Knurów to również tegoroczny laureat gminnego konkursu „Knurów - dobre przykłady”, w kategorii organizacji pozarządowych. Oprócz więc emocji sportowych, będzie okazja do podziękowania i złożenia gratulacji społecznikom i wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój sportu w naszym mieście.

 

plakat dotyczący turnieju MTS

Podobne wiadomości:

do góry