• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Urząd Miasta/Ogłoszenia Urzędu/Komunikat o funkcjonowaniu Urzędu Miasta Knurów

Komunikat o funkcjonowaniu Urzędu Miasta Knurów

14 Października 2020

Komunikat o funkcjonowaniu Urzędu Miasta Knurów

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej oraz w trosce o zdrowie Interesantów Urzędu Miasta Knurów, pracowników Urzędu Miasta Knurów i porządek publiczny, od dnia 15 października 2020 r. do odwołania wprowadza się ograniczenia w dostępie do budynków Urzędu Miasta Knurów.

W celu załatwienia spraw ważnych i terminowych należy skontaktować się telefonicznie z Urzędem Miasta i ustalić z pracownikiem danej komórki organizacyjnej tryb załatwienia sprawy. Numery kontaktowe: +48 32 339 22 66, +48 32 235 10 17.

Do budynków Urzędu Miasta wpuszczani będą tylko Interesanci, których dane osobowe zostaną przekazane przez pracowników komórek organizacyjnych Strażnikom Miejskim. Każdy powinien mieć maseczkę oraz po wejściu do budynku Urzędu Miasta obowiązkowo zdezynfekować ręce.

Do Urzędu Miasta przy ul. dr. Floriana Ogana 5 można wejść wyłącznie wejściem od strony parkingu, gdzie znajduje się dostęp do windy, natomiast do budynku przy ul. Niepodległości 7 (Ratusz) można wejść wyłącznie wejściem głównym, drzwi od strony parkingu będą zamknięte.

Zaleca się załatwianie spraw przez platformę E-PUAP i SEKAP. Sprawy można również realizować drogą pocztową lub e-mailowo na adres . W budynku przy ul. dr. Floriana Ogana 5 dostępna jest również tymczasowa Skrzynka Podawcza, ustawiona przy wejściu od strony parkingu.

Opłaty i podatki należy uiszczać na rachunki bankowe Gminy Knurów. Wykaz rachunków dostępny jest na stronie BIP Knurów w Spisie podmiotów w zakładce Urząd Miasta / Rachunek bankowy Gminy Knurów i Urzędu Miasta Knurów.

Uprasza się Szanownych Interesantów o zrozumienie i dostosowanie się do tej niełatwej dla wszystkich sytuacji.


SEKRETARZ MIASTA

Piotr Dudło

 

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Ogłoszenia Urzędu
odt 2020-10-14 Informacja w sprawie pracy Komórwk Organizacyjnych.odt
ilość pobrań: 272
Informacja w sprawie pracy Komórwk Organizacyjnych.odt 23.47KB -
pdf 2020-10-14 Zarządzenie w sprawie zadań urzędu - epidemia
ilość pobrań: 311
Zarządzenie w sprawie zadań urzędu - epidemia 58.71KB zobacz

Podobne wiadomości:

do góry