• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Przedłużono nabór wniosków na unijne dopłaty do (..)

Przedłużono nabór wniosków na unijne dopłaty do wymiany pieca

8 Listopada 2021

Mając na uwadze tak ważne zagadnienie, jakim jest poprawa jakości powietrza oraz fakt, że są jeszcze wolne miejsca w projekcie grantowym Gminy Knurów „Czyste Powietrze II”, podjęta została decyzja o wydłużeniu o dodatkowe 14 dni naboru deklaracji uczestnictwa w projekcie.

Przypomnijmy, że projekt polega na udzieleniu wsparcia finansowego właścicielom lub współwłaścicielom jednorodzinnych budynków mieszkalnych położonych na terenie Gminy Knurów, na likwidację źródeł ciepła nie spełniających wymogów niskoemisyjnych tj. zasilanych paliwami stałymi klasy 3 i 4 oraz bezklasowych z równoczesnym podłączeniem budynku do sieci cieplnej lub gazowej, a w razie braku możliwości podłączenia do sieci - z montażem nowego źródła ciepła tj.:

  • pompy ciepła powietrznej lub gruntowej, lub
  • kotła na biomasę

Ażeby wziąć udział w projekcie i otrzymać dofinansowanie nawet do 40 tys zł konieczne jest złożenie w nieprzekraczalnym terminie do 18 listopada br. deklaracji uczestnictwa w projekcie. Deklaracje należy składać w Biurze Podawczym Urzędu Miasta Knurów przy ul. dr. Floriana Ogana 5 w godzinach pracy Urzędu, osobiście, operatorem pocztowym lub przez Platformę ePUAP.

 

Szczegółowe zasady uczestnictwa w projekcie zostały określone w specjalnej zakładce na stronie internetowej Urzędu Miasta Knurów - LINK

Podobne wiadomości:

do góry