• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Spotkanie opłatkowe knurowskich organizacji pozarządowych

Spotkanie opłatkowe knurowskich organizacji pozarządowych

21 Grudnia 2023

Boże Narodzenie jest z pewnością najbardziej rodzinnym świętem obchodzonym w naszym kraju. Również i w Knurowie tradycją stały się już coroczne spotkania opłatkowe władz miasta z udziałem organizacji pozarządowych, działających na terenie Knurowa. W spotkaniach tych od kilku lat uczestniczą także radni Rady Miasta.

Podczas wczorajszego popołudnia, tj. w środę 20 grudnia br. na zaproszenie Prezydenta Miasta Adama Ramsa oraz Przewodniczącego Rady Miasta Knurów Tomasza Rzepy, do Klubu Kultury Lokalnej ,,Sztukateria" przybyli przedstawiciele blisko 60 organizacji pozarządowych, klubów sportowych oraz stowarzyszeń społecznych, aby wspólnie spotkać się i złożyć sobie noworoczne życzenia.

Spotkanie opłatkowe było też okazją do złożenia gratulacji nowo wybranym ławnikom z terenu Knurowa, którzy w kadencji 2023-2027 zasiadać będą w składach orzekających Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego w Gliwicach. Spotkanie uświetnił występ artystyczny zespołu chórzystów Calvi Cantores, w którym znalazły się tradycyjne polskie kolędy.

Podobne wiadomości:

do góry