• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Urząd Miasta/Ogłoszenia Urzędu/Ogłoszenie o spotkaniu konsultacyjnym

Ogłoszenie o spotkaniu konsultacyjnym

19 Października 2023

Gmina Knurów zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Knurów do zapoznania się z projektem uchwały w sprawie:

  • przyjęcia Programu współpracy Gminy Knurów z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami pożytku publicznego na 2024 rok

W dniu 25 października 2023 roku o godz. 16.00 w sali budynku Urzędu Miasta Knurów przy ul. Niepodległości 7, odbędą się konsultacje w formie otwartego spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego z terenu Gminy Knurów w przedmiocie projektu w/w uchwały. W trakcie konsultacji można zgłaszać opinie i uwagi do projektu uchwały.

Projekt uchwały oraz Zarządzenie Nr 498/ BWP /2023 Prezydenta Miasta Knurów z dnia 17.10. 2023r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o wolontariacie i pożytku publicznym nt. projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy Knurów z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami pożytku publicznego na 2024 rok. znajdują się w BIP Urzędu Miasta Knurów.

Podobne wiadomości:

do góry