• język migowy
  • BIP
  • EU

Klucze do nowych mieszkań MTBS

13 Stycznia 2021

Zrealizowana przez MTBS sp. z o.o. Tarnowskie Góry inwestycja budowy dwóch budynków mieszkalnych przy ulicy Pocztowej wkroczyła w ostatnią fazę. Po zakończeniu robót budowlanych i przeprowadzeniu niezbędnych odbiorów technicznych, przyszła kolej na najprzyjemniejszą część, jaką z pewnością będzie symboliczne przekazanie kluczy nowym lokatorom.

Swoje nowe ,,M” otrzyma łącznie 34 rodzin.

W uroczystości oprócz 2 reprezentantów nowych mieszkańców, udział wezmą przedstawiciele MTBS sp. z o.o. Tarnowskie Góry z Prezesem Franciszkiem Paśmionką oraz władze samorządowe Knurowa na czele z Prezydentem Miasta Adamem Ramsem i Zastępcą Prezydenta Krystyną Kostelecką. Radę Miasta Knurów reprezentować będzie Przewodniczący Rady Tomasz Rzepa oraz Przewodniczący Komisji Gospodarki Marian Gruszka.

Warto zaznaczyć, że w każdym z budynków znajduje się po 6 lokali trzypokojowych oraz 11 dwupokojowych, o zróżnicowanym metrażu od 49 do 72 m2. Mieszkańcy bloków będą mieć do dyspozycji podziemne parkingi na 22 samochody, dodatkowo na powierzchni znajduje się 16 miejsc postojowych, w tym 4 dla osób niepelnosprawnych.

Koszt budowy wyniósł ponad 11,5 miliona złotych.

Wizualizacja dwóch budynków mieszkalnych przy ul.Pocztowej w Knurowie. Źródło: MTBS Tarnowskie Góry

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry