• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Konsultacje z organizacjami pozarządowymi

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi

3 Lutego 2021

W budynku Ratusza Miejskiego przy ul. Niepodległości 7 w dniu 8 lutego 2021 roku (poniedziałek) o godz. 14.30 odbędą się konsultacje w formie otwartego spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego z terenu Gminy Knurów.

Przedmiotem spotkania będzie projekt uchwały Rady Miasta Knurów w sprawie:

  • przyjęcia zasad i trybu udzielania uczniom uzdolnionym stypendiów za wyniki w nauce w ramach „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy Knurów ”.

Stypendia przysługiwać będą wybitnie uzdolnionym uczniom szkół podstawowych w klasach IV-VIII oraz szkół ponadpodstawowych za wysokie wyniki w nauce i sukcesy na olimpiadach i konkursach przedmiotowych.

Przygotowany dokument, w przypadku jego przyjęcia, zastapi dotychczasową Uchwałę nr XXIX/379/2020 Rady Miasta Knurów z dnia 16 września 2020 r.

Stanowisko przyjęte podczas konsultacji, przedstawione zostanie Prezydentowi Miasta w formie opinii, przed skierowaniem projektu uchwały na sesję Rady Miasta Knurów.

TUTAJ dostępna jest pełna treść ogłoszenia o konsultacjach wraz z projektem uchwały.

Podobne wiadomości:

do góry