• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Miasto przekaże kolejne pieniądze dla organizacji (..)

Miasto przekaże kolejne pieniądze dla organizacji pozarządowych

21 Lipca 2022

Kwota 28 440,- zł w ramach czwartego w tym roku konkursu ofert trafi do stowarzyszeń i organizacji pożytku publicznego z przeznaczeniem na dofinansowanie działań i inicjatyw w zakresie polityki społecznej i organizacji imprez o zasięgu ponadgminnym w 2022 roku.

W sumie 9 podmiotów działających na terenie Knurowa planujących realizację działań skierowanych do mieszkańców naszego miasta, otrzymało wsparcie. Są to takie organizacje jak: Rzymskokatolicka Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Knurowie, Polski Związek Działkowców ROD im. ks. Dzierżona w Knurowie, Samorząd dla Mieszkańców Knurów, Amatorski Klub Biegacza Knurów, OPZW Katowice Koło Nr 28 Knurów, Klub Biegacza Orły Knurów, Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych Katowice Oddział Knurów, Stowarzyszenie Miłośników Drobnego Inwentarza Knurów, czy też Knurowski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Wszystkie oferty przeszły weryfikację pod względem formalnym oraz zgodności z regulaminem konkursu, po czym specjalny zespół merytoryczny składający się z pracowników Urzędu Miasta Knurów i przedstawicieli organizacji pozarządowych po dokonaniu wnikliwej oceny nadesłanych projektów przedstawił propozycję listy beneficjentów wraz z kwotą dofinansowania do akceptacji Prezydentowi Miasta.

Lista podmiotów wybranych do dofinansowania zatwierdzona została Zarządzenie Nr 316/BWP/2022 Prezydenta Miasta Knurów z dnia 21.07.2022r.

Podobne wiadomości:

do góry