• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Zaproponuj nazwę nowego Domu Kultury!

Zaproponuj nazwę nowego Domu Kultury!

3 Lutego 2023

Realizowana przez miasto inwestycja przy ul. Witosa 6, z dnia na dzień nabiera swojej finalnej formy. Już niebawem nowoczesny obiekt, będzie dawał szanse rozwoju dla wielu mieszkańców Knurowa.

Od wczoraj Centrum Kultury w Knurowie zaprasza do wypełnienia ankiety dotyczącą nazwy nowego obiektu. Można podawać własne propozycje lub zagłosować na któreś z wymienionych - LINK

Przypomnijmy, że Dom Kultury, w którym niegdyś mieściła się siedziba firmy WMS jest reakcją samorządu na postulaty wielu młodych ludzi, którzy zwracali uwagę na brak w centrum Knurowa - w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych - domu kultury, który stanowiłby uzupełnienie oferty realizowanej przez tego typu placówkę funkcjonującą w Szczygłowicach.

Dzięki nowej inwestycji, osoby zarówno utalentowane jak i pasjonaci kultury, będą mieli możliwość udziału m.in. w koncertach, eventach, wydarzeniach scenicznych czy też zajęciach tanecznych oraz plastycznych. Ciekawostką, a zarazem nowym elementem będzie strefa chillout’u, czyli miejsce, gdzie będzie można zrelaksować się np. przy dźwiękach ambitnej muzyki, popijając dobrą kawę.

Warto wspomnieć, że na realizację inwestycji miasto skutecznie pozyskało dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Podobne wiadomości:

do góry